Dhoma

Garantimi i qendrimit të rehatshëm!

Dhomë teke

Të ndriquara dhe moderne, dhomat tona teke ofrojnë rehati maksimale. 

Më shumë

Spa apartman me xhakuzi

Kënaquni në apartmanin tonë Spa me xhakuzi. Apartmanet tona Spa ofrojnë për mysafir një ambient të gjërë, i cili zgjatet nëpër qendrimin ditor dhe dhomë të fjetjes për pauzë, deri tek vendi me xhakuzi.

Më shumë

Dhomë dyshe

Dhomat tona dyshe janë të mobiluara me krevat dopio të rehatshëm, me madhësi mbretërore dhe gamë të gjërë të përmbajtjes për çdo dëshirë.

Më shumë
19
Dhoma (13/2 dhe 6/1)
2
Spa apartman me xhakuzi
280
Kapaciteti i sallës së dasmës
24 h
Pritje

Përmbajtja më popullore

Parkim falas
Pa pagesë WiFi
Manar miqësore
Pishinë
Dhoma jo duhani
Të sigurt në pritje
Objektet e lavanderi
Saunë
Ashensor
Kopsht
Transferimi nga / në aeroport
Takimi / objektet banket
Kapaciteti i sallës – deri 280 persona
Pritje 24h
Zona e magazinimit për bagazhin
Room service
Shërbim pastrimi ditor
Gazeta të lira
Bar
Deckchairs